Instant World Booking.com
Nazwa użytkownika (adres email

Hasło
Zapomniałeś hasła?
Nie jest członkiem?  Podpisz tutaj
Hotele?  Zarejestruj się za darmo
Programy partnerskie Link do Instant World Booking silnik rezerwacja
 

System rezerwacji

 
Strona główna

Pracuj z nami

Prześlij hotel

System rezerwacji

Kierownik kanału

Program partnerski

Link do nas

Zamówienie Silniki do strony hoteluZamówienie Silniki do strony hotelu

Dlaczego Instant World Booking rezerwacji silniku witryny?

Po prostu, Instant World Booking oferuje więcej personalizacji na swojej stronie, elastyczność z depozytów klientów i płatności oraz łatwiejszą konfigurację. Jeszcze lepiej, jest to tańsze rozwiązanie niż można znaleźć gdzie indziej. Będziemy nawet zainstalować go dla Ciebie bez żadnych kosztów. Proszę sprawdzić inne systemy rezerwacji na swojej stronie internetowej, a następnie porównać z Instant World Booking.

Tylko Instant World Booking oferuje gwarancji najlepszej ekonomii. Jeśli rozważasz inną usługę o podobnych cechach, daj nam znać. Gwarantujemy, że podamy tego samego (i zwykle lepsze) usługi po niższej cenie. Dlaczego nie zwiększyć marżę zysku dzisiaj?

Już mają możliwość zrobienia rezerwacji dla hotelu B & B lub stronie hostel?

Zapytaj teraz o naszych specjalnych zniżek po przełączeniu Dziś od konkurencyjnego operatora.  Skontaktuj się z nami

Sprawdź nasze Demos Booking Engine

Czasami obraz wart jest tysiąca słów. Każdy demo przedstawia przykładową stronę hotelu. Chociaż są to hotele fikcyjne, będziesz natychmiast zobaczyć potęgę naszego pełni zintegrowanego systemu rezerwacji.  Po tym wszystkim, system rezerwacyjny jest czymś więcej niż tylko przycisk Zarezerwuj teraz. Wyobraźmy sobie nieograniczone dostosowywania i integracji możliwości własnej stronie internetowej. Jednak te realizacje są bardzo proste do wykonania.

Próbny 1    "Szybki"
kliknij tutaj
Próbny 2    "Prosty"
kliknij tutaj
Próbny 3    "Elegancki"
kliknij tutaj

Jaka jest najniższa cena za w pełni konfigurowalny system rezerwacji na swojej stronie?

Instant World Booking ma odpowiedź: 1.9%.  Porównaj z szybkością co najmniej 5% lub więcej (procent całkowitej wartości rezerwacji) do praktycznie wszystkich konkurujących dostawców. To jest co najmniej 60% oszczędności po prostu wybierając Instant World Booking.

Elastyczne opcje cenowe na każdym poziomie budżetu i usług


IWB Kosztdepozytu klientaIWB cechyinni dostawcy
< 1.9%<= 8%W niektórych właściwości ceny niestandardowej mogą być skonstruowane, powodując niemal wolne od kosztów rozwiązania.Niedostępne.
1.9%8%Typowy budżet opcja.
Niedrogi system rezerwacji z wszystkich funkcji oferowanych w demo
Inni operatorzy pobierają wyższe koszty (co najmniej 5% -10% lub więcej) na poziomie usług budżetu.
5%35%Najbardziej popularnym rozwiązaniem.
Wyższe depozyty klientów zwiększyć bezpieczeństwo swoich zastrzeżeń.

Pełna No-show (udaje się osiągnąć) i ochrona anulowania.
Niedostępne.

Inni operatorzy pobierają tak dużo niższych poziomów usług (patrz typowy opcję w budżecie).

Inni operatorzy nie mogą zebrać więcej niż 10% depozytu.
> 5% >= 50%Zebrać większe ilości depozytów od klientów.

Pełna No-show (udaje się osiągnąć) i ochrona anulowania.
Niedostępne.

Inni operatorzy nie mogą zebrać więcej niż 10% depozytu.

Działamy na każdym rynku turystycznego i regionu na Ziemi. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych partnerów hotel ', budżety i wyrafinowania są bardzo zróżnicowane.  To dlatego oferujemy elastyczne ceny. Nasz system rezerwacji może zostać spersonalizowany pasujące do Twojego budżetu. Patrz tabela na przykładach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać konkretny cennik na swojej stronie internetowej.  Skontaktuj się z nami

Więcej pytań na temat cen i usług


Co masz na myśli przez prawie bezpłatnej rozwiązania?

Jak wspomniano, nasze usługi i ceny są wysoce konfigurowalny. Dzięki temu możemy sprawdzić swoje właściwości w zakresie rezerwacji i trendy i zaproponować konkretną strukturę opłat, które można zaoszczędzić pieniądze. W wielu przypadkach koszt może być znacznie niższy niż nasz najniższy nominalnym tempie 1,9%. Daje to znaczne oszczędności w stosunku do wszelkich konkurencyjnego operatora. Skontaktuj się z nami na ofertę.

Czy moi klienci pobierana jest opłata za usługę?

Twój system rezerwacji nie będzie pobierał swoim klientom opłaty za usługi, o ile nie chcemy. Opłaty obsługi klienta nie są wymagane do formularza rezerwacji. Opłaty za usługi są po prostu jedna funkcja opcjonalna, które mogą być stosowane w celu zmniejszenia kosztów.

Czy nadal mogę zachować wszystkie moje innych usług osób trzecich i oprogramowania podczas korzystania z tego systemu rezerwacji dla mojej strony?

Tak. W odróżnieniu od innych dostawców, które wymagają, aby używać ich CMS, kalendarze dostępności, Zarządzanie nieruchomościami, lub innego oprogramowania przodu biurka, Instant World Booking nie ma takiego wymogu. W przypadku korzystania z naszego systemu rezerwacji, można zaoszczędzić pieniądze, i nadal korzystać z wszystkich innych usług i dostawców, które chcesz.

Czy jestem zobowiązany do korzystania z innych usług lub oprogramowania przez Instant World Booking?

Nie, ale, prosimy sprawdzić nasze inne marketing, rezerwacje online, a usługi płatności.

Czym jest Pełny No-show (udaje się osiągnąć) i ochrona Rezygnacja?

Znając tę ​​ważną funkcję, więc nie trzeba się martwić o anulowaniu lub klientów, że nie docierają. Gwarancja ta nie jest dostępna z dowolnego innego operatora. Funkcja ta gwarantuje nadal będzie wypłacona, nawet jeśli gość nie stawi się lub anuluje późno. Możesz wybrać swoją elastyczną politykę anulowania. Można wybrać dowolną ilość anulowanie kary chcesz, aż do 100% kwoty zebrane, a okres rezygnacji do 90 dni przed check-in. W przypadku niepojawienia (udaje się osiągnąć), otrzymasz pełną zapłatę kwoty zebranej, pomniejszonej o prowizje.

Jak odbierać moje płatności depozytów?

Wybrać. Wygodne opcje płatności obecnie obejmują 1) przelewem bankowym, 2) EFT - elektronicznego transferu środków pieniężnych, 3) PayPal, 4) czek bankowy prowadzony we własnej walucie oraz 5) wpłaty bezpośrednio do US Bank. Te elastyczne opcje pozwalają odbierać swoje fundusze elektronicznie lub poprzez dostawę fizyczną. Niektóre metody mogą obejmować dodatkowe opłaty transferowej. Zapytaj o preferowanym sposobie płatności.

Co Specjalne rabaty są dostępne, jeśli mogę przełączyć Dziś od konkurencyjnego operatora?

Chcemy, aby wiedzieć, jak łatwo jest, aby zaoszczędzić pieniądze, nie przepłacania. Jeśli obecnie używasz konkurencyjnych zrobienia rezerwacji, proszę dać nam znać. Będziemy nie tylko zaoferować niższą cenę, ale będziemy również daje szczególną motywację, aby przełączyć się do dziś. Pamiętaj, że po włączeniu do Instant World Booking, można nadal korzystać z wszystkich innych usług osób trzecich.

Otrzymuj nowe Booking Engine na swojej stronie internetowej dzisiaj.   W pełni zintegrowany - Inne funkcje - Niższe koszty

Jeśli po obejrzeniu dema i informacji powyżej, wiesz już, że można od razu zaoszczędzić pieniądze, zwiększyć ROI (zwrot z inwestycji) i poprawić funkcjonalność swojej stronie w zaawansowany system rezerwacji. Nie ma absolutnie żadnego obowiązku stara nasze rezerwacje on-line na swojej stronie, i nie ma kosztów do uzyskania konfiguracji. Jeśli nie jesteś zadowolony, po prostu daj nam znać.

Jeszcze nie przekonany? Tylko Instant World Booking oferuje wszystkie te unikalne cechy i korzyści:


1.wielojęzyczny - Klienci mogli zarezerwować z wami w ich własnym języku. Nawet to funkcjonalność wielojęzycznego bezpośrednio na własnej stronie internetowej (patrz Demo 1)
2.Wielowalutowy - Klienci mogą sprawdzić ceny oraz płatności w ich własnej walucie, zanim rezerwacji. To zwiększa zaufanie i zmniejsza możliwość pomyłki nad kosztami.
3.Ochrona przed niepojawienie (udaje się osiągnąć) i anulowanie - Zwiększyć bezpieczeństwo swoich rezerwacji z gwarancją wypłaty depozytów. Nigdy więcej martwić późnego anulowania lub osób, które nie pojawiają się.
4.Wiele metod płatności - Wybrać sposób otrzymywać płatności? Oferujemy wiele metod płatności elektroniczne, które sprawiają, że łatwiej jest otrzymać pieniądze, praktycznie w każdym regionie świata.
5.Całkowita integracja z witryną - Nasz system rezerwacji jest w pełni konfigurowalny, aby zintegrować z witryny w jakikolwiek sposób chcesz. Zobacz demo powyższe przykłady.
6.Darmowa instalacja i pomoc w instalacji - Potrzebujesz pomocy instalacji nowego systemu rezerwacji? Służymy radą, pomocą, lub nawet zainstalować go dla Ciebie za darmo. Wybrać.
7.Zebrać kwotę wpłaty - Tylko Instant World Booking pozwala wybrać kwotę wpłaty chcesz pobierać od swoich klientów.
8.Zbierz salda z gości kartą kredytową - (Opcjonalnie) Za pomocą naszego systemu płatności opcjonalne zebrać salda w terminie późniejszym ze swoimi klientami. W połączeniu z naszego formularza rezerwacji, IWB Płatności oferuje kompletne rozwiązanie akceptacji kart kredytowych dla hotelu.  Dowiedz się więcej o IWB Płatności
9.opinie klientów - (Opcjonalnie) zebrać opinie od klientów i wyświetlić je na swojej stronie internetowej lub na stronie rezerwacji. Twój system rezerwacji automatycznie integruje się z naszym systemem opinii, co pozwala na zbieranie i udostępnianie cennych informacji od swoich klientów.
10.Gwarancja najlepszej Economics - Jeśli obecnie obsłudze system rezerwacji innego operatora za swój hotel, hostel lub pensjonat, mamy gwarancję, że możemy zaoferować taką samą lub lepszą obsługę lepszych ekonomii. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i zapytać. Więc dlaczego nie zacząć oszczędzać już dziś?  Skontaktuj się z nami
InstantWorldBooking Spinki do mankietów:    Instant World Booking Strona główna  |   Wsparcie  |   Zaproponuj hotel  |   Wyszukaj hotele  |   Opinie hoteli  |   Napisać recenzję  |   Gość Zaloguj się  |   Zapisz się do newslettera  |   Anuluj subskrypcję   |  Dołącz do nas na Facebooku   |  Dołącz do nas w Google+   |  Śledź nas na Twitterze   |  Śledź nas na YouTube   |  Obserwuj nas na Instagramie
Korzystanie z naszych usług:    Warunki i prawne  |   ochrona i prywatność  |   Jak to działa  |   Prześlij swoje Hotel  |   Pracuj z nami  |   Mechanizm rezerwacji   |   Zarządzanie kanałami   |   Programy partnerskie   |   Link do nas   |   System zarządzania nieruchomościami   |   Kanały XML
Instant World Booking Światowy:    Schroniska - Rezerwacje  |   Bed & breakfasts - Rezerwacje