Instant World Booking.com
Uživatelské jméno / E-mailová adresa

Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nejste ještě členem?  Zaregistrujte se zde
Hotely?  Vytvořit účet
Affiliate programy Odkaz na Instant World Booking rezervace motoru
 

Odkaz na nás

 
Úvodní stránka

Spolupracujte s námi

Přidat hotel

Rezervační systém

Manažer kanál

Partnerský program

Odkaz na nás

Odkaz na násOdkaz na nás

Doporučujeme přidat některý z následujících odkazů na vaše webové stránky.

Spojení nám poslat více výhrad k vám, a větší zisky. Odkazy jsou jedním z nejdůležitějších hybných sil žebříčku vyhledávače. Takže čím více odkazů webová stránka má, tím lépe jejich pozice ve vyhledávačích. To znamená, že budete potřebovat vazby, a my potřebujeme odkazy taky.

Pokud máte webové stránky, může již víte, že získání kvalitní externí odkazy, je velmi důležité. Ve skutečnosti, vyhledávací engine marketing odborníci vždy obsahovat odkaz budování jednou z hlavních priorit na internetových stránkách. Vyšší hodnocení vyhledávačů bude mít za následek větší provoz a více příležitostí pro vás i nám zvýšit příjmy.

Takže, prosím, ukázat svou podporu tím, že spojuje na našich webových stránkách. Máme širokou škálu bannerů z čeho vybírat. Můžete si vybrat ten, který nejlépe zvyšuje vaše webové stránky. Také zvážit přidání více odkazů, nasměrovat své návštěvníky na svůj profil majetek nebo snad číst nebo psát recenze.

Vydělávat provize s auto-affiliate odkazy.

Vydělejte 25% provizi tím, že affiliate odkazy na svých webových stránkách. Jedná se o nejvyšší dostupné pro všechny cestovní partnerský program s automatickým nastavením provize. Jen se podívejte níže uvedených pokynů se dozvíte, jak kladou vysoké příjmy odkazy na vašich webových stránkách.
Krok 1:  Chcete-li přizpůsobit odkazy na určitém místě nebo v hotelu na našem webu, prosím, provést výběr:

        

Krok 2 (volitelné):  Chtějí obrátit své odkazy do výdělečné affiliate odkazy? Instant World Booking nabízí snadný způsob, jak získat dodatečné příjmy z vašich webových stránek. Stačí zadat svou e-mailovou adresu, a níže uvedené odkazy budou převedeny na affiliate odkazy. Není nic víc dělat. Vydělejte 25% provizi rezervace posílat naše cesta!  Přečtěte si více o auto-affiliate odkazy


Krok 3:  Zkopírujte kód pro svůj oblíbený odkaz níže rychle vytvořit odkaz na své webové stránky. Můžete si vybrat některý z našich 3 hlavních internetových stránkách. Odkaz na váš oblíbený portál, nebo vyberte všechny.

InstantWorldBooking.com HostelTraveler.com BedBreakfastTraveler.com

Všechny typy ubytování

Hostely, baťůžkáře a cenově dostupné hotely

B & amp; Bs a hostinceJednoduché Text Link 1
Někdy je to nejlepší jen zahrnuje jednoduchý textový odkaz. Pokud máte blog, sociální média, nebo jen chtějí, aby zahrnovala nenápadný odkaz na své webové stránky, zkuste jednoduchý textový odkaz.

Hotely a hostely Ubytovny a Backpackers B & B
Zkopírujte a vložte následující kód HTML do své webové stránky. Změňte zvýrazněné slova libovolný text, který chcete zobrazit ve svém odkazu:
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace">Hotely a hostely</a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers">Ubytovny a Backpackers</a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B">B & B</a>


Jednoduchý Text Link 2
Zde je další doporučení pro jednoduchý textový odkaz

Hotely a host výhody Ubytovny a host výhody B & amp; bs a host výhody
Zkopírujte a vložte následující kód HTML do své webové stránky. Změňte zvýrazněné slova libovolný text, který chcete zobrazit ve svém odkazu:
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Výjimečných destinací">Hotely a host výhody</a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Vysoce hodnoceny destinací">Ubytovny a host výhody</a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Superior destinací">B & amp; bs a host výhody</a>


Zarezervovat odkazy
Povzbuzovat návštěvníky, aby si rezervovat nyní s výzvou k akci.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradí zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Hotely a hostel rezervace"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace" style="font-family:'Arial';">hotely</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="číst hodnocení" style="font-family:'Arial';">číst hodnocení</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers" style="font-family:'Arial';">ubytovny Book</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="číst hodnocení" style="font-family:'Arial';">číst hodnocení</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="B & B a B & amp; hostince B"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B" style="font-family:'Arial';">Book B & amp; Bs</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="číst hodnocení" style="font-family:'Arial';">číst hodnocení</a></div>


IWB Banner odkazy
Vynikající všestranný odkaz, který zobrazuje IWB (Instant World Booking) značky na své webové stránky.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Vyměnit červená zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu. Můžete také změnit zelená zvýrazní slova, která libovolný text, který chcete zobrazit.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Hotely a hostel rezervace"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace" style="font-family:'Arial';">Fantastický destinací</a> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace" style="font-family:'Arial';">Fantastický destinací</a> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="B & B a B & amp; hostince B"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace" style="font-family:'Arial';">Fantastický destinací</a>


Dopravní značka odkazy
Naše dopravní značky nabízejí jedinečný cestovní téma na své webové stránky, na rozdíl od více tradičních vazeb.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Vyměnit červená zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu. Můžete také změnit zelená zvýrazní slova, která libovolný text, který chcete zobrazit.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Hotely a hostel rezervace"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace" style="font-family:'Arial';">Výbornou destinací</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers" style="font-family:'Arial';">Výbornou destinací</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="B & B a B & amp; hostince B"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B" style="font-family:'Arial';">Výbornou destinací</a></div>


Vystupoval na odkazy
Pokud váš majetek nebo služba je uveden na Instant World Booking, ať vaši zákazníci vědět.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradí zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Hotely a hostel rezervace"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="B & B a B & amp; hostince B"></a>


Doporučená Na odkazy
Máte recenze napsané na Instant World Booking? Už svým zákazníkům doporučuje svůj majetek nebo službu? Přenést na doporučení pro vaše návštěvníky.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradí zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Hotely a hostel rezervace"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="B & B a B & amp; hostince B"></a>


Přečtěte si Recenze - psát recenze
Povzbuzujte své návštěvníky číst nebo psát recenze na vašich služeb, nebo psát recenze obecně. Instant World Booking nabízí vynikající možnosti pro cestující číst recenze před tím, než si vyhrazují.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradí zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="recenze"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="recenze"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace" style="font-family:'Arial';">hotely</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.instantworldbooking.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="číst hodnocení" style="font-family:'Arial';">Recenze</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="Ubytovna"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="Ubytovna"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers" style="font-family:'Arial';">ubytovny Book</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hosteltraveler.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="číst hodnocení" style="font-family:'Arial';">Ubytovna</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="bed and breakfast recenze"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="bed and breakfast recenze"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B" style="font-family:'Arial';">Book B & amp; Bs</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="číst hodnocení" style="font-family:'Arial';">B & amp; recenze B</a></div>


Simple Banner link 1
Pro malé, nenápadné banner odkaz, vyzkoušejte některou z našich jednoduchých bannerů odkazy.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradí zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Hotely a hostel rezervace"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="B & B a B & amp; hostince B"></a>


Simple Banner Link 2
Další verze našich malých generických bannerové odkazy.

Zkopírujte a vložte následující HTML kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradí zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel rezervace"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Hotely a hostel rezervace"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Mládežnické ubytovny a rezervace Backpackers"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="B & B a B & amp; hostince B"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="B & B a B & amp; hostince B"></a>
InstantWorldBooking Odkazy:    Instant World Booking Úvodní stránka  |   Podpora  |   Navrhněte si hotel  |   Hledat hotely  |   Hodnocení  |   Napsat recenzi  |   Víkendové Sign-in  |   Přihlásit se k odběru newsletteru  |   Odhlásit se   |  Přidejte se k nám na Facebooku   |     |  Sledujte nás na Twitteru   |     |  
Pomocí našich služeb:    Všeobecné Podmínky  |   Ochrana osobních údajů a Bezpečnostní politika  |   Jak to funguje  |   Přidejte svůj Hotel  |   Spolupracujte s námi  |   Rezervační motoru   |   Správa kanálů   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Správa nemovitostí systému   |   XML kanály
Instant World Booking Globální:    Hostely - Rezervace  |   Bed & snídaně - Rezervace