Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nebýt člen?  Zaregistrujte se zde
Hotely?  Zaregistrujte se zdarma

Cestující se zaregistrují Pracuj s námilevné hotely Recenze a doporučení cestovatelů podívejte se na rezervaci hotelu a hostelů

Odkaz na nás

Zde jsou nejlépe hodnocené hotely v nejpopulárnější destinace měst.  Vyberte umístění rozšířit hledání na všechny vlastnosti v blízkosti oblíbených měst. Vyberte Zarezervovat vyhradit okamžitě on-line.

Nejlépe hodnocené míst:

Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Hotel Telal
Uživatelské hodnocení:  4.7   (Číst 2 recenze)
ceny od €30
Sarajevo, Abdesthana 4
Hotel - Hotel je umístěn v centru staré části města Sarajeva, tzv. KOVA? I. Zvlášť jsme hrdí na jeho uvedení, která je jen několik minut chůze odtud, z BA Š? AR Š I
Zarezervovat hned
klikněte zde
Hotel Union
Uživatelské hodnocení:  4.5   (Číst recenze)
ceny od €75
Sarajevo, Kranjčevićeva 32
Hotel - Nově otevřený Hotel Union nabízí pro každého něco. Tento sofistikovaný hotel se nachází v centru Sarajeva, v blízkosti obchodního centra města, v blízkosti Twist Avaz věž.
Pansion Divan
Uživatelské hodnocení:  4.2   (Číst recenze)
ceny od €46
Sarajevo, Bravadžiluk 38
Pension - Místo, kde jste zapomněl na dobu
Pansion Stari Grad
Uživatelské hodnocení:  3.7   (Číst 4 recenze)
ceny od €80
Sarajevo, Bjelina Cikma 4
Hostinec - Nacházíme se v samém centru starého města, 20 metrů od pěší zóna uprostřed kulturní a historycal památek.
Hotel Hayat
Uživatelské hodnocení:  3.4   (Číst 3 recenze)
ceny od €35
Sarajevo, Abdesthana 27
Hotel - Hotel Hayat je moderní 3 hvězdičky. Hotel je kompletně pokryt bezdrátovým připojením k internetu, bude recepce a naše přátelské zaměstnanci vám všechny potřebn&eacut
Hostel Marin Dvor
Uživatelské hodnocení:  3.0   (Číst 2 recenze)
ceny od €22
Sarajevo, Franca Lehara Bb
Ubytovna - Centrum ubytovna pro lidi, kteří chtějí setkat městského života v Sarajevu spolu s možností pobytu v blízkosti autobusové a vlakové nádraží.
Hotel Hecco Deluxe
Uživatelské hodnocení:  2.2   (Číst recenze)
ceny od €90
Sarajevo, Ferhadija #2
Hotel - Čtyřhvězdičkový hotel a restaurace

Medjugorje, Bosnia and Herzegovina

Pension Luka and Kathy
Uživatelské hodnocení:  4.7   (Číst 13 recenze)
ceny od €13
Medjugorje, 4 Fra Radovana Petrovica
Hostinec - Rodinný penzion 150m od kostela v Medžugorje
Villa Maranatha
Uživatelské hodnocení:  4.6   (Číst 10 recenze)
ceny od €25
Medjugorje, Krstine B. B.
Villa - Maranatha Villa - Medžugorje
Villa Via Pacis
Uživatelské hodnocení:  4.5   (Číst 52 recenze)
ceny od €45
Medjugorje, Put Kovačici 10
Hotel - Jsme rodinný hotel umístěný přímo v centru obce
Pansion Guesthouse Ana and Stjepan
Uživatelské hodnocení:  4.3   (Číst 17 recenze)
ceny od €20
Medjugorje, Kardinala Stepinca 38
Důchod - Hotel se nachází v centru Medjugorje, 500 metrů od kostela. Nabízíme Vám dobrou službu s přijatelnými cenami.
Guesthouse Pansion Robi
Uživatelské hodnocení:  4.3   (Číst 32 recenze)
ceny od €15
Medjugorje, Majke Terezije 38
Hostinec - Jsme rodinný penzion se nachází asi 1,2 km (cca 10-15 minut chůze) od kostela sv. Jakov, centrum Medžugorje
Pansion Glory
Uživatelské hodnocení:  3.8   (Číst 5 recenze)
ceny od €26
Medjugorje, Majke Terezije 33
Ubytovna - Máme 24 komfortních pokojích odděleny ve 3 podlažích se samostatným vchodem.
Regina Mundi
Uživatelské hodnocení:  3.6   (Číst 3 recenze)
ceny od €17
Medjugorje, Hrvatskih Branitelja 4
Guesthouse - Regina Mundi is a convivial guest house with personal touch situated within minutes of St. James' church and offering great value for money.
Irish House Medjugorje
Uživatelské hodnocení:  3.5   (Číst 3 recenze)
ceny od €54
Medjugorje, Bijakovici Bb
Apartment - Welcome to the Medjugorje Irish Centre the meeting place for all pilgrims in Medjugorje. Established by the Mullan family from Omagh, the Irish Centre operates an apartment rental business and pilgrimage services.
Pansion Rosanda
Uživatelské hodnocení:  3.0   (Číst recenze)
ceny od €10
Medjugorje, Međugorje Bb
Důchod - nově postavený Pansion nachází v centru Medjugorje
Domus Damarceny od €30
Medjugorje, Put Kovacici 22
Hotel - Vaš hotel u srcu Međugorja, , smješten uz vanjski crkveni oltar..
Pansion Vidovicceny od €30
Medjugorje, Medugorje 88266
Hotel - pansion Vidovic nalazi se 700m od crkve sv.Jakova otvoren je tjekom cijele godine
Pansion Pero Elezceny od €23
Medjugorje, Međugorje
Důchod - Pokoje PANSION PERO ELEZ penzionu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, za tři nebo čtyři lidi a každý má koupelnu. Celková kapacita penzionu je cca 45 osob. . Hosté mohou využít park

Cranbrook Hotel
Uživatelské hodnocení:  4.7   (Číst recenze)
ceny od £35
East London, 22/24 Coventry Road,
Hotel - Cranbrook Hotel Ilford, Essex, Londýn
House 176 London
Uživatelské hodnocení:  2.9   (Číst 2 recenze)
ceny od £65
East London, 176 Commercial Road
Apartment - Great value Studio Apartments to Rent at Discount Prices
Barking Guest Houseceny od £34
East London, 93 Wilmington Gardens
Guesthouse - Barking Guest House providing large rooms for the cheapest price in London, Barking!!!
East London, 137 Upton Lane Forest Gate
Hotel - 137 Upton Lane is set in the Newham district in London, 1.9 miles from Olympic Stadium and 3.1 miles from Victoria Park.

Ulaanbaatar, Mongolia

Town Yard
ceny od $20
Ulaanbaatar, Bayangol District, 16 Khoroo
Hostel - Oyuna penzion je ideální základnou před, mezi a po vaší cesty na mongolském venkově.
Mongolian Steppe Guesthouse
ceny od $20
Ulaanbaatar, Behind The State Department Store
Hostinec - Mongolské stepi je okouzlující penzionu je umístění vedle obchodu ministerstva zahraničí, můžete chodit od zde všude potřebujete / muzea, pošta, banka, výměna centrum, pizza ... atd /
Nomadicway Guesthouse
Uživatelské hodnocení:  4.0   (Číst 2 recenze)
ceny od $6
Ulaanbaatar, Urt Tsagaan Street, Building No.35 /96/, Door No.33
Hostel - Nomadicway Penzion se nachází v samém centru Ulaanbaatar na západní straně náměstí
Dream Hotel
Uživatelské hodnocení:  3.4   (Číst 2 recenze)

Cancun, Av. Yaxchilan Numero 82 Supermanzana 25 Manzana 8 Lote 82 Ca
Hostel - Our hostel is located in downtown Cancun a few minutes walk of the most important public squares and gardens of the city, as well as bars and restaur
Haina Hostal
Uživatelské hodnocení:  4.0   (Číst 4 recenze)
ceny od $38
Cancun, Av. Yaxchilan, Sm. 22 Calle Orquideas # 13
Hostel - BEST možnost zůstat v Cancúnu'S DOWNTOWN
Hostal Mayapan
ceny od MXN 200
Cancun, Boulevard Kukulkan Km 8, 5
Hostel - Mayapan HOSTEL ponořit do ekologických autentické mayské styl, je první a jediný hostel se nachází v samém srdci hotelové zóny Cancúnu, kde se můžete cítit podstatu a krásu jeho pláží a vychutnat mýtický noční život.
Hostel Kankun
Uživatelské hodnocení:  4.0   (Číst 3 recenze)
ceny od $5
Cancun, End Left Of Marañon Street By Yaxchilan Avenue
Hostel - HOSTEL KANKUN JE PŘED lesní plochy, jednu minutu chůze od MEXICKÝCH PINK ZÓNA A 7 minut chůze od hlavního autobusového terminálu
Studios Solymar Cancun
ceny od $85
Cancun, Blvard Kukulcan Km 18. 3 Hotel Zone 2A Seccion
Kondominium - Ocean Studios názor byt v Cancúnu 2 dvoulůžkové postele nebo jeden postelí, kuchyňský kout, 29 Televize, Air, bazén, pláž, parkoviště, denní úklid
Laurel 41 Hostelceny od $38
Cancun, Laurel 41 Street
Hostel - Laurel 41 Hostel je situován pouze kolem rohu Cancun HLAVNÍ autobusového terminálu
The Mermaid Hostel Beachceny od $34
Cancun, Calle Gupy 11 Villas Playa Blanca Sm86
Hostel - We are a boutique hostel in Cancun Mexico, in front of Playa del Niño
Cancun Apartmentsceny od $55
Cancun, Av. Itzal 203 Sm 38
Byt - CANCÚN BYT Ušetříte peníze a být jako váš domov v Cancúnu, everthing blízko vás.
Renys Hostelceny od MXN 380
Cancun, Sm 76 Mza 21 Lote 3
Ubytovna - Všechny pokoje jsou vybaveny teplou a studenou vodou, TV se služby kabelové televize, klimatizace, rozkládací postele, mikrovlnná trouba, lednice, varná sprchy .. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkových
Home Cancunceny od $36
Cancun, Paseo Del Olmo Lote 16 Sm-313 Mz 131
Bed and breakfast - ¡Bienvenido a home- cancun! Sabemos que está buscando un lugar especial para descansar, permítanos ofrecerle un sitio ideal para que sus próximas vacaciones sean mágicas. Somos un tipo de hospedaje con Servicio de Bed
Casa Naranja Bed and Breakfastceny od $41
Cancun, Calle Naranja 24, S. M. 2-A
Nocleh se snídaní - Krásný Nocleh se snídaní v Cancúnu je Downtown
The Mermaid Hostelceny od $14
Cancun, Av. Lopez Portillo - Carretera A Punta Sam
Hostel - The Mermaid Hostel Cancun was created from our travelling hearts and minds. We are 2 best friends who love to travel around the world. We know what travellers need to feel right at home. The Mermaid Hostel is a new vibrant place to stay in Cancun.
Cancun Private Condoceny od $200
Cancun, Super Manzana
Condominium - Cancun Private Beach with Ocean Views,Gas, Electric, Water, Kitchenette Luxury - $200 Nightly, $1400 Weekly, $5600 Monthly
Hostal Mundo Mayaceny od $12
Cancun, Av. Yaxchilan No. 82 Zm 25 M. 8.
Hostel - Budget Hostel, Central Cancun Location, Good Atmosphere
Mezcal Hostelceny od $9
Cancun, Avenida Nader Calle Mero #12
Hotel - The best hostel in Cancun, Clean, Fun, Social and with a swimming pool!
Hostel El Corazonceny od $31
Cancun, Av. Uxmal 20
Bed and breakfast - Hostel El Corazon is Located in Cancun's old town residential area
Hostel Naturaceny od $22
Cancun, Boulevard Kukulcan Km9. 5 Cancun Zona Hotelera Zip 77500
Hostel - The best hostel in the best area, Hostel natura is locate close to a beautiful beach and close to the clubs area, ferrry to isla mujeres and buses 24 hrs. lagoon view, wi fi , restaurant and more, do no hesitate and book now°