$8 za noc
$8 za noc
The Gallery House Peru, Miraflores, Peru

The Gallery House Peru

Miraflores, Peru - Avenida General Mendiburu 155
2.4   

Přečtěte si 1 recenzi

  • Velmi bezpečné
  • Jedna z lepších lokalit
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Party house ... While the ocean is close, you are a long way from bus and airport. The real missing bit of information in the ad about the Gallery House is that it is a party house. Don't go unless you are under 25 and like listening to late night music, hair driers, doors ...

Popis - Ubytovna

House Gallery je původní, český hostel se nachází v Miraflores, v turistickém centru Lima, a je jen 3 bloky od pobřeží a nádherné parky vrcholu útesu. S uměleckými, moderní zařízení a unikátní, peruánské umělecké dílo nacházejí v okolí domu, je náš hostel modeled po boutique hotel, zatímco skutečně stravování bezstarostný životní styl našeho kolegy Backpackers. Zaměřujeme se na kvalitu a osobní služby a jsou vybaveny odchozí, dvojjazyčné zaměstnanců.

Náš dům má 4 patra s 11 pokojů, v rozmezí od 6 lidí dorms na soukromé apartmá ... a my jsme přidat více

! Dům Galerie hostí týdenní události . Atraktivita domu a jeho zařízení činí žádoucí místo pro módní přehlídky a modelování relací.

  • The Gallery House Peru, Miraflores, Peru, Peru hotely a ubytovny
  • The Gallery House Peru, Miraflores, Peru, Zkušenosti žijí jako místní, když pobývají v hotelu v Miraflores
Prostor
  • Typ majetku: Ubytovna
  • Ubytovna pokoje / jednotky: 11
Ubytovna ubytování

Nejnižší dostupná cena: $8

Kolej (3 lůžka) Ensuite double King Smíšené kolej Quad Královna single Apartmá Trojitý Twin
  • Přihlaste se po: noon
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Ubytovna vybavení

24-hod recepce Letiště vyzvednutí BBQ plochu Bar / Lounge Pláž Snídaně v ceně měny Zahrady Gay přátelský Prádelna / komorník služby Povlečení Setkání příslušenství Film pronájmy Multi-kulturní pracovníci Žádný zákaz vycházení otevřeno 24 hodin Domácí mazlíčci nejsou povoleni Bezpečnostní schránka Kouření povoleno Sportovní / akce Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Každý pokoj je jiný a odlišně zařízeny. Při vytváření naší útulné, komfortní dorms, jsme se péřové přikrývky a super-měkké přikrývky. Nejsou žádné palandy a pokoje jsou umístěny tak, aby hluk ze dvora nebude vám brání se těší klidný spánek.

Backpacker zařízení Balkóny Ensuite Šatní skříně denní úklid Nekuřácké pokoje vlastní koupelna Koupelna Televize není k dispozici WiFi Úklidová služba


Sousedství

Náš hostel se nachází v okrese Miraflores, v turistickém centru Lima, kde najdete všechno - parky, pláže, restaurace, kavárny, bary, kluby, kina, paragliding, cestovních kanceláří, leteckých společností a úřadů, bank, obchodních obchody, supermarkety, směnárna, atd. Současně jsme krátký 3 blok chůze od pobřeží a krásné parky vrcholu útesu.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$8 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican Express

Umístění - Ubytovna

Avenida General Mendiburu 155
Miraflores
Departamento de Lima
Peru  Lima 18

Zeměpisná šířka: -12.11768, Zeměpisná délka: -77.0426

Jak se tam dostat

Očekávat, že zaplatí mezi 8 a 10 podešve (o nás $ 3, 00) v taxi od většiny autobusových nádraží v Limě. Vždy se dohodly na ceně předem a vždy vyjednávat. Mějte na paměti, že někteří taxikáři se snaží vyrvat tě, protože jsi turisty. Pokud někdo nabízí směšnou cenu, tak je po vlně a čekat na další taxi.

Prosím, informujte svého řidiče, aby vás po Av. Santa Cruz do Cuadra ("block"), 14.-15. Mají taxi kapku tě na rohu Santa Cruz a AV. 2 de Mayo. Bude kostel na pravé straně. Odbočte vpravo na Av. Obecné Mendiburu (se 2 de Mayo), a náš dům je jen několik domů naproti kostelu.
Pokud jsou na cestě z letiště, naše certifikované taxikáři vyzvednout s 12 hodin předem před příjezdem.