$8 za noc
$8 za noc
Hostel Coya Shangri-La, Cusco, Peru

Hostel Coya Shangri-La

Cusco, Peru - Clorinda Matto De Turner 129, Coya

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Gratulujeme, jste našli svou cestu do nebe. Coya Shangri-La Hostel Vás bude inspirovat podívat se hlouběji do vašeho připojení k vesmíru. Zajišťujeme postel pro vaše tělo, zjevení pro vaši mysl a inspiraci pro svého ducha. Coya Shangri-La je známý pro své ayahuasca obřadech a jiných rostlinolékařství provedené ve vhodném prostředí s autentickými zkušenými rodilými šamanů. Od chvíle, kdy vás krok do Coya Shangri-la hostelu bude přepraveno na cestě mystické vzestupu. Jak byste vylezli na posvátná hora schodiště na ubytování a do společenské místnosti a panoramatickým výhledem z Coya's nejvyšší budovy vás přivítá transcendentních symboly inspirovat a napadat vaše myšlení o tom, kdo jste a co byste měli dosáhnout v tomto životě.

Na pozadí svého ponoření do barev duhy v Incké národa a sedm čaker, je 12 znamení kola zvěrokruhu a základních prvků vašeho astrálního make-upu rozvinout na vaší cestě vzhůru, stimulovat vás objevovat součásti vaší duše a vašeho účel life's. Představy o nekonečně malých po nekonečně velký také označit jednotlivé etapy spolu s čtyř živlů, země, voda, vzduch a oheň a zastoupeními zvířat peruánského shaman's tří světů, hada, puma, kolibřík a . kondor

Máme pravidelné zasedání zvukové terapie k dispozici, nazývá & quot; Zvuk Vana & quot ;. V současné době založení relací jógy, masáže a meditace zkušenými instruktory. Třídy jsou k dispozici v různých duchovních studií a technik Keith Magnay, majitel hostelu, která je certifikovaným instruktorem v duchovních umění, které zahrnují theta léčení, vyhledávání duše, Kaballa a další studie a léčebné metody

. Prohlídky jsou uspořádány tak, aby zobrazení zříceniny Sacred Valley, stejně jako Machu Picchu a na dalších místech. Jízda na výlety jsou k dispozici a zde mohou být uspořádány pro treky do údolí a na hory v okolí Sacred Valley. Hostel Coya Shangri La nabízí možnost rozmlouvat s podobně smýšlejícími jednotlivci na cestu učení každý jedincova místo ve vesmíru. Kromě toho nabízíme jedinečnou kombinaci výhledem na hory, dobrodružné výlety, blízkost Pisac trhů a restaurací, stejně jako inspiraci a poučení v duchovním umění, esoterických tříd a aktivit.

 • Hostel Coya Shangri-La, Cusco, Peru, Peru hotely a ubytovny
 • Hostel Coya Shangri-La, Cusco, Peru, Najít dobrodružství a cestování, rezervovat nyní s Instant World Booking v Cusco
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 6
 • Rok postavený: 2008
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $8

Double Smíšené kolej Triple
 • Přihlaste se po: 9:00pm
 • Podívejte se předtím: 10:00am

Hostel vybavení

Jako domov Sacred Valley School of mystické a léčení umění a sesterské majetku nádherné sousední Coya Guesthouse je Coya Shangri-La Hostel je určen pro cestovatele, kteří hledají duchovní prostředí, navádění a levné ubytování. To má 21 lůžek ve čtyřech ložnicích a dvou ložnic, duchovní barevné atmosféra, teplé sprchy, bezplatné Wi-Fi, tlusté matrace, alpaka přikrývky, kuchyňské vybavení, kontinentální snídaně a nádherným výhledem. K dispozici společenská místnost a kuchyň jsou ve 4. a posledním patře budovy. Všichni jsou vítáni využít kuchyňské vybavení. K dispozici je 5 koupelny k dispozici, každý s jedním sprchovým koutem.

Snídaně v ceně Děti povoleny Homosexuální páry vítány služby Skupina Povlečení Žádný zákaz vycházení Domácí zvířata nejsou povolena Kouření není povoleno Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Naše pokoje mají tlusté matrace, deky, alpaka nejméně 2 dvoulůžkové elektrické zásuvky v každé místnosti a bezplatné Wi-Fi. Soukromé pokoje mají balkon s výhledem na hory.

Balkony Mountain View pokoje Nekuřácké pokoje Společná koupelna WIFI


Sousedství

Coya je malé městečko mimo Pisac v malebné části Sacred Valley. Začátek na hlavní křižovatce a autobusové zastávky, barevné sochy linka přechod ulici, která vede k mostu přes Rio Vilcanota. Restaurace (včetně vegetariánské), řemeslné trhy a mnoho zajímavých obchodů v Pisac, jen 10 minut jízdy dopravou za cenu 1 solu (30 centů v USA). Podívejte se na van dopravu, obvykle bílý, jezdí každých 5 až 10 minut.

Body zájmu
 • Unucha Spa v Taray (10 km)
 • Museo Inkariy v Calca (11 km)
 • Museo de los Productos de Banderas v Peru Pisac (7 km)
 • Llapan Qaytu Andské Textile Art School v Pisac (7 km)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Coya Penzion Restaurant
1/2 blok dál, sestra majetkem Hostel Coya Shangri-La
7 km v Pisac
Jídlo venku
Apu Organic Estación
7 km v Pisac, vegetariánská strava
Sacred Sushi
7 km v Pisac, vegetariánské speciality, pouze v neděli
Ulrike's Cafe
7 km v Pisac
Mullu
7 km v Pisac
Sapos Pizza
7 km v Pisac

Politiky
Podrobnosti o ceně

$8 - 12 za noc

Za osobu

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

24 hodin storno podmínky. Žádáme vás, abyste zrušit nejpozději do 24 hodin před plánovaným příjezdem. No-show, může být odpovědný za první poplatek noci svatojánské.

Umístění - Hostel

Clorinda Matto De Turner 129, Coya
Cusco
Departamento de Cusco
Peru 

Zeměpisná šířka: -13.3868, Zeměpisná délka: -71.90003

Jak se tam dostat

Příjezd od Cusco: Zeptejte se taxikář kapku na Puputi ulici (Calle Puputi) poblíž Avenida de la Cultura. Řekni mu, že se chystáte na Calca (Coya je v blízkosti). Existuje několik operátoři na Puputi, kteří jdou na Calca pravidelně. Na cestě do Coya budeš projít krásné horské údolí a vesničky na 30 až 40 minut jízdy z Pisac. Asi 10 minut po průchodu Pisac, budeš zadejte Coya. Řekněte ovladače & quot; Baja Coya & quot ;, a he'll kapku tě, kde uvidíte barevné sochy na 3 rozích křižovatky. Procházka 1 blok ve stejném směru cestovali a odbočit vpravo. Procházka 1 blok a zahněte doleva. Vchod do hostelu je první dveře na pravé straně. Zazvoň na zvonek.

Van a autobusová doprava je k dispozici Pisac za cenu 1 solu (30 centů USA).

Nejbližší letiště: Velazco Astete letiště je 43 km od Coya