165 za noc
165 za noc
Gates House Bed And Breakfast, Columbus, Georgia

Gates House Bed And Breakfast

Columbus, Georgia - 802 Broadway

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Gates Dům na Východ a Západ nastavit normu pro Columbus lůžko a snídani. Vznikla v roce 1995, tyto dva Inns nabízí obchodní cestující a rekreační vybavenosti pro cestovní vás touha po konečné zkušenosti.
Máme nejvhodnější místo pro Váš pobyt v Columbusu. V Rivercenter je jeden blok z našich předních dveří, na Columbus Železárna úmluvy a obchodní centrum je jen přes ulici od našeho zadní vrátka. Columbus Riverwalk je o jednoho bloku na západ od nás.

Vlastní hedvábí postel, designér oken léčby, orientální koberce a neuvěřitelné starožitnosti jsou v každé místnosti v naší Inn. SLIBUJEME dobré noci spát a nejlepší snídaně zkušenosti jste někdy, ryzí potěšení pro všechny smysly. Užijte si oheň na studený večer, se vykoupat v jedné z velkých jacuzzi vany a cítit se hýčkat mimo vaše nejdivočejší sny.

Nabízíme prostory pro svatby, rauty, firemní setkání, večeře, luncheons, politické strany a sprch. Pojďme Cater další události.

 • Gates House Bed And Breakfast, Columbus, Georgia, Georgia hotely a ubytovny
 • Gates House Bed And Breakfast, Columbus, Georgia, Vše, co potřebujete pro vaši cestu v Columbus
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 10
 • Rok postavený: 1873
 • Renovovaný: 2001
 • Veřejná klasifikace: 3
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: 165 ()

Král 1 1 queen Suite Twin double (1 lůžko) Twin (2 lůžka)
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Bed and breakfast vybavení

Luxusně zařízené pokoje, krásná dekorace, každý pokoj má: jacuzzi vanou, telefon, internet, televize s digitálním kabelu, VCR, DVD, káva, roucho drogerie, velké a pohodlné postele firma matrace.

Půjčovna kol Snídaně zahrnuta (plný) Doplňková snack bar s vínem Free místní phonecalls zahrada Icemaker povlečení Newspaper bezplatný No curfew 24 hodin parkoviště (zdarma) Bez domácích zvírat plátně domácí kino pokoj koláč ovoce a mikrovlnných popcorn. Kola k dispozici místní zdravotní členství v klubu. Filmy porches rockers občerstvení nealkoholické nápoje

Vybavení pokojů

Velké, vysoké stropy, veliké lázně, krásná místa, telefony s hlasovou, s digitální kabelovou televizi, DVD a VCR to. pohodlné posezení oblastí snadný přístup.

Air-conditioning Všechny pokoje rysem firmy matrace 's mnoha starožitné postele Hodiny rádio Káva, čaj tvůrce Cribs dispozici Fax služba Krbové místnosti Vysoušeč vlasů Internet access Žehlička / žehlicí prkno Maid service denní Mikrovlnné půjčovna filmů Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Rollaway lůžek k dispozici Telefon Televize Televize (kabel / satelit) toaletní potřeby bezplatný Video VCR / DVD Hlasová schránka Wake-Up hovory Whirlpool lázně širokopásmový internet atd. skvělé roucho Vysoušeče vlasů žehlicí prkna žehličky jacuzzi vany toaletní


Sousedství

V srdci historické okres. Brick ulic, restaurována viktoriánské a přelomu století bydlení. Cyklistické stezky, riverwalk a zajímavosti v okolí. Naproti huť Trade Center, jeden blok od Rivercenter.

Body zájmu
 • Port Columbus 1 Mile
 • Národní občanské války Naval Museum Mile 1
 • Columbus Museum 1mil
 • Rivercenter pro scénická umění 1 blok
 • Vesmír Muzeum vědy 1 blok
 • Columbus huť Trade Center 1 blok
 • Národní muzeum Pechota 4 míle
 • Westville 1850 obec 26 mil
 • Andersonville 40 mil
 • Warm Springs / Little Bílého domu 30 mil
 • Callaway Zahrady 25 mil

Jídlo a pití
Jídlo venku
Houlihans
Steak bar potravin

Politiky
Podrobnosti o ceně

165 za noc ()

Daně: 14.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Dostupné slevy

AAA

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

48 hodin

Umístění - Bed and breakfast

802 Broadway
Columbus
Georgia    31901

Zeměpisná šířka: 32.46121, Zeměpisná délka: -84.99272

Jak se tam dostat

Z jihu
Přijďte v USA 280 (VS 520) pro veterány Parkway (v občanském centra). Odbočte doprava na veterány Parkway a jít do 8. Street. 8. odbočit doleva na ulici, jděte na Broadway, pak odbočte vpravo na Broadwayi a park. Jsme na rohu.
 
Z Atlanty
Take I-85S na I-185S k výjezdu 10 na Columbus. Jeďte směrem na sever Bypass Phenix City na výjezdu 1 (2. Avenue). Jděte na jih na 2. Avenue až 8. Street. Take a právo na 8. ulici a jděte dva bloky na Broadway. Odbočte doprava na Broadwayi a park. 802 Broadway
 
Od Alabama
Přijďte v USA 280 až veteránů Parkway první semafor. Odbočit vlevo na veterány Parkway a jít do 8. Street. 8. odbočit doleva na ulici, jděte na Broadway, pak odbočte vpravo na Broadwayi a park. Jsme na rohu.

Procházka na památky, restaurace a noční život.

Nejbližší letiště: Columbus Metropolitan Airport, 5 mil