Quail Hill Guesthouse

Quail Hill Guesthouse

Coarsegold, California - 33574 Rivercrest Road North
$100 co noc
$100 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Przepiórki Hill Guesthouse przewiduje Bed and Breakfast accomodations i romantyczny getaway blisko Park Narodowy Yosemite i Oakhurst w Sierra pogórzy Kalifornii.

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $100


Nocleg i śniadanie udogodnienia

Ciesz się wspaniałym śniadaniu albo w przytulne w jadalni lub na zewnątrz restauracji pokładu. W wieczór gospodarze Al i Rob służyć deser i napoje przy basenie w sezonie letnim oraz w salonie w zimie. Zapoznaj się z kąpieli w basenie w upalne letnie dni, oglądać spektakularny zachód słońca z pokładu, zrelaksować się w gorącej wannie pod gwiazdami lub też troski i stres życia wypędziła przez licencjonowanych masaż terapeuta

Wyposażenie pokoju

Oakhurst południowej jest bramą do Parku Narodowego Yosemite. Przepiórki Hill oferuje grzywny accomodations tym królowej i króla rozmiar łóżka pokoje wyposażone w wyrafinowany i kojące decor. Będziesz obudzić każdego ranka, aby dźwięki natury, sunrises chwalebne, misty górskie widoki, przyrodę i piękne ogrody, tylko na zewnątrz pokoju.


Zasady
Szczegóły ceny

$100 - 200 co noc

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

33574 Rivercrest Road North
Coarsegold
California    93614

Szerokość: 37.23703, Długość geograficzna: -119.76765